43394 odwiedzin
 
 

Rozrywka

A A A

Dzienny Dom oferuje Pensjonariuszom nastepujące formy rekreacji :

Imieniny Pensjonariusza - uroczystość  organizowana dla pensjonariuszy obchodzących imieniny w danym miesiącu. Pensjonariusze przygotowują dla solenizatów kartki z życzeniami oraz  artystyczne prezenty. Spotkanie odbywa się przy akompaniamencie myzyki, z chóralnym odśpiewanienie "sto lat", wykonywane są specjalnie dla solenizantów przygotowane artystyczne prezenty: wiersze  i piosenki. Przygotowywany jest również słodki poczęstunek dla wszystkich pensjonariuszy i organizowana zabawa przy muzyce.

Muzykoterapia - zajęcia popularyzujące kulturę muzyczną odbywają się raz w tygodniu. Prowadzone są przez instruktora, a polegają wspólnym śpiewaniu popularnych utworów, przygotowywaniu okolicznościowych występów grupy wokalnej Dziennego Domu, oglądaniu i omawianiu muzykali, operetek.

Organizowanie wycieczek do miejsc o bogatej architekturze, miejsc urodzenia i twórczości sławnych ludzi, do miejsc pamieci narodowej, do miejsc kultu religijnego.

Organizowanie zajęć świetlicowych - gry stolikowe, rozgrywki warcabowe, wykłady

Spotkania integracyjne - z udziałem dzieci i młodzieży oraz seniorów zrzeszonych w stowarzyszeniach i organizacjach seniorskich.

Występy artystyczne młodzieży i dzieci z okazji okolicznościowych spotkań.
 
 
kalendarz wydarzeń
czerwiec 2017
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
najnowsze zdjęcia
 
 
kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

imię i nazwisko
adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie